• Ad
 • 4 מכונית מסוג פרארי טסטה רוסה שלא עברו חיים קלים, מוצעות כעת למכירה יחד במחיר קבוצתי הנמוך ממחירה של מכונית אחת במצב טוב. האם מדובר במציאת השנה או בגרוטאות שלא שוות כלום?  
  אוהבים את הכתבה? שתפו אותה עם חברים, בעמוד שלכם ובקהילות שבהן אתם פעילים
  s-l1600 (6)
  השחורה הזו צריכה רק קצת מגע של יד אוהבת

  אם יש לכם הרבה זמן פנוי, הבנה וידע בשיפוץ מכוניות, סכום מכובד של חסכון שלא עושה שום תשואה בבנק ותשוקה לרכבי פרארי, יתכן שהכתבה הזו תשנה את חייכם.

  ארבעה רכבי טסטה רוסה של פרארי מוצעים בימים אלה למכירה ב-eBay בסוג של עסקת חבילה של "קנה עכשיו" ב-145 אלף דולר – בערך המחיר בו מחליפים ידיים אקזמפלרים בודדים מדגם זה במצב טוב, וניתן גם להציע מחיר נמוך יותר.

  עוד ב-TheCar:
  הצעיר ששרף את הפרארי שלו
  יבואנית פרארי מכרה 35 מכוניות, והפסידה שלושה מיליון שקלים
  במצב קצת יותר טוב: טסטה רוסה עם פחות מ-300 ק"מ מחפשת בעלים

  כפי שאתם בוודאי מנחשים, המוכר לא לגמרי התחלק על הראש ויש סיבה לתג המחיר הנמוך. בתמונה כללית במבט מרחוק ארבע המכוניות, שתיים שחורות ושתיים אדומות, נראות לא רע ובמצב שלם למדי, אבל מבט בתמונות התקריב חושף תמונה קצת שונה: השחרחרות נראות כמי שלא זכו לטיפול אוהב וכוללות צבע דהוי, שריטות ושפשופים על הפגושים ועל הספוילרים. אחת מהן נראית כמי שזקוקה רק לרענון ואולי לשכבה חדשה של צבע, בשנייה המצב קצת יותר מורכב ולמשל במקום הגה יש פלייר פטנט, חסרים כל מיני חלקים קטנים וגם הסוויץ' מפורק וכל הנראה מדובר במכונית שנגנבה ומצריכה השקעה כדי להתאושש מהטראומה.

  מי צריך הגה כשיש פלייר פטנט?
  מי צריך הגה כשיש פלייר פטנט?
  פרארי קצת לוהטת מדי
  פרארי קצת לוהטת מדי

  המצב של צמד האדמוניות עגום בהרבה. אחת ככל הנראה עברה תאונה ושוקמה חלקית אבל לא הושלמה ומעבר לצבע כללי חסרים בה גם דיפוני הצד בתא הנוסעים ועוד מספר לא מבוטל של חלקי חוץ ופנים קטנים. עם זאת, המושבים והדשבורד במצב טוב והמנוע שנראה לא רע ובשלבי התאמה סופיים ככל הנראה הוחלף.

  המכונית הרביעית ללא ספק תדרוש את תשומת הלב המרבית כדי להחזיר עטרה ליושנה: מדובר במכונית שחוותה סוג של התלקחות אש בתא המנוע וטרם שוקמה. לשמחת הרוכשים נציין שהמנוע עצמו לא נשרף כליל ומאחר שמדובר במנוע וי 12 בתצורת בוקסר שטוחה נראה כי הבלוק והראשים שרדו את השריפה והנזקים במנוע כוללים את מערכת הזנת הדלק, ההצתה וחיווט החשמל. עם זאת, הגיר משום מה חסר, מכסה המנוע העשוי פיברגלאס נמס בחלקו ומצריך החלפה וגם תא הנוסעים ניזוק מהחום וידרוש שיפוץ מקיף.

  מעבר למאות אם לא אלפי שעות העבודה שצריך להשקיע כדי להחזיר את ארבע היצירות האקזוטיות הללו למצב תצוגה, ידרשו גם לא מעט מזומנים כדי לרכוש את כל החלקים החסרים או הפגומים, אבל בהתייחס לרמת הביקוש שנרשמת היום למכוניות אספנות אין ספק שבתוך זמן מה ארבעת האקזמפלרים הללו יחזרו לשוק ויעשו, למי שימכור אותם לאחר שיקום, רווח נאה מאוד.

  היה מנוע?
  היה מנוע?
  4 מכוניות במחיר של אחת
  4 מכוניות במחיר של אחת
 • Ad
 • Ad
 • Ad
 • Ad
 • Ad
 • Ad

  4 במחיר 1: רביעיית סוסים צוהלים במחיר בדיחה

  רשמנו לפנינו את ההתעניינות בדגם זה, ובקרוב נפיק מבחן. השאירו לנו את פרטיכם ונשלח אליכם את המבחן כאשר נפרסם אותו. 

  אם תרצו בינתיים לבחון דגם זה בעצמכם – נא מלאו את הטופס הבא:

  הזמנת נסיעת מבחן ברכב חשמלי

   

  אני, בעל/ת רישיון נהיגה מתאים, מבקש/ת בזאת מצוות TheCar לתאם עבורי נסיעת מבחן ברכב חשמלי.