מצלמות המהירות

gatso-speed-redlight-225x300מפה זו מכילה את כל עמדות מצלמות הגאטסו המותקנות על כבישי ישראל. המפה עושה שימוש בבסיס נתונים המתעדכן בזמן אמת (תוך כ- 24 שעות מרגע שהעמדה עלתה לקרקע). מתוך כל עמדות הגאטסו, רק כ- 2/3 הן פעילות בכל רגע נתון, אך בגלל קצב הניוד של המצלמות עצמן בין העמדות יש להתייחס לכל העמדות כעמדות אמת, כך שמה שפעיל היום עשוי לא להיות פעיל מחר, ולהיפך – מה שלא פעיל היות עשוי להתחיל לפעול מחר.

הערה: המהירות המוצגת כשלוחצים על אחת ממצלמות הגאטסו היא לפי הידוע לנו המהירות החוקית המותרת באותו קטע כביש. כמובן שאנחנו לא אחראים בשום אופן על קביעת המהירות המותרת, ולכן בהחלט יש מצב שהתנאים במציאות יהיו שונים מאשר במפה. כמו תמיד – סעו כחוק.

הערה: המפה מכילה גם מספר עמדות דמה ("דחלילים") שאינן עמדות אמת, והן לא יהפכו לעולם לעמדות אמת. עמדות אלה מסומנות גם באמצעות נקודה כחולה. המהירות המוצגת כשלוחצים על הנקודות הכחולות היא 151 קמ"ש, אך אין זה אומר שזו המהירות החוקית, אלא מדובר בערך שהוכנס לטובת מיפוי באפליקציות שונות העושות שימוש בנתונים מהטבלה.

קרדיטים: בסיס הנתונים של המצלמות נלקח מהרשימה המתוחזקת ע"י avrika וכן ממאגר המצלמות של מיצו. הקוד של המפה נוצר ע"י ירון יוגב.

ראיתם מצלמה חדשה? דווחו עליה באתר של מיצו.

רשמנו לפנינו את ההתעניינות בדגם זה, ובקרוב נפיק מבחן. השאירו לנו את פרטיכם ונשלח אליכם את המבחן כאשר נפרסם אותו. 

אם תרצו בינתיים לבחון דגם זה בעצמכם – נא מלאו את הטופס הבא:

הזמנת נסיעת מבחן ברכב חשמלי

 

אני, בעל/ת רישיון נהיגה מתאים, מבקש/ת בזאת מצוות TheCar לתאם עבורי נסיעת מבחן ברכב חשמלי.