החזון הארגוני של TheCar

אנחנו כאן כדי להעניק לכלל הציבור מידע אמין וזמין, ולשפר באמצעותו את איכות החיים והרווחה של הפרט, ושל החברה כולה.

The car הוא אתר תוכן נטול פניות ואובייקטיבי, אשר תכניו נכתבים ונערכים על-ידי עיתונאים מקצועיים תוך נאמנות מוחלטת לאתיקה העיתונאית, ומתוך כוונה לחדש ולקדם את העיתונות כמקצוע.

אנחנו מקדמים צרכנות נבונה, יעילה והוגנת ורואים לנגד עינינו אך ורק את טובת הלקוח והאזרח בישראל – לצורך זה אנחנו מיצרים עבור הציבור מידע אמין ונטול פניות, אשר אינו מושפע משיקולים מסחריים ולא לוקה בניגוד עניינים מכל סוג.

אנחנו מקדמים את הבטיחות בדרכים, את איכות הסביבה ואת חופש התנועה – לטובתם נפעל כדי להשיג ולהפיץ ידע ומידע, ולהשפיע על מקבלי ההחלטות כדי שלא יקריבו אותם ואותנו על מזבח שיקולים פוליטיים, אישיים או כלכליים.

חוסנה ואיכות חייה של החברה והמדינה בה אנו חיים נקבעים על-ידי פעולותיהם ומחדליהם של בני האדם שמאיישים תפקידים במערכת הציבורית והפוליטית, ועל-ידי פעולותיו או אדישותו של כלל הציבור.

נפעל בכל כוחנו כדי להשיג שקיפות מרבית בפעולות השלטוניות והביורוקרטיות, לבער שחיתות ולקדם את מי שמשפר את איכות החיים ואת רווחת התושבים בישראל.

האהבה והתשוקה שלנו היא לתנועה, לכלי רכב, ולהנאה מוטורית – נפעל כדי להנחיל את האהבה הזו לכל.

הערכים שלנו הם אמינות, אמון וכבוד. נפעל מתוך ידיעה שרק בזכות אמינות חסרת פשרות נזכה באמון, ונקפיד בכבודם של כל מי שסובב אותנו – כלל הציבור, הקהל שלנו, מפרסמים, לקוחות, וגם של מושאי הביקורת שלנו.

האתגר הגדול ביותר שניצב בפנינו הוא להגשים את החזון שלנו במציאות שבה הציבור מתקשה להבחין בתוכן ומידע שנחזים להיות אובייקטיבים אך בפועל אינם כאלה, ולהתמודד מול כוחות כלכליים ופוליטיים חזקים שמבקשים להסתיר מידע אמין מן הציבור.

כדי להצליח להגשים את החזון שלנו נשתף את הציבור במידע ונרתום את הקהל שלנו לפעולה. יחד נוכל לבער שחיתות, לתקן ליקויים, להסיר חסמים ולקדם עשייה שתועיל לפרט ולחברה בישראל.

כל אחד מאיתנו יפעל לאור החזון והערכים כדי לשפר את המציאות בהווה וליצור עתיד טוב יותר עבור הארגון והקהילה.

נאה דורש נאה מקיים: כדי לדרוש מצויינות מאחרים עלינו לפעול כך גם בעצמנו, לא לקצר תהליכים ולא "לעגל פינות", להיות אמינים ולבנות אמון, לזכות בכבוד מתוך הכרת כבוד לסובבים אותנו.

הייעוד שלנו הוא לייצר תוכן איכותי ואמין ולקדם את העיתונות המקצועית. לצורך זה נפרסם אך ורק תכנים אשר נכתבים על-ידי אנשי מקצוע, בעלי ניסיון וחסרי פניות, נתנסח "בגובה העיניים" ובאופן בהיר ומובן לכל, ונספק מסקנות החלטיות וברורות שיאפשרו לקוראינו לקבל החלטות כלכליות ופוליטיות מושכלות.

לאף כותב לא יהיה ניגוד עניינים מכל סוג בין התוכן שיפרסם לבין מושאי ונושאי כתיבתו, והוא לא יעסוק באף מלאכה שמשפיעה על הכתיבה או שכתיבתו עלולה להשפיע עליה בעתיד.

פרנסתם של הכותבים תלויה בהכנסות הארגון מפרסום ומצריכת התכנים על-ידי קוראינו. הארגון יבטיח חופש עיתונאי מוחלט לחברים בו וימנע באופן נחרץ כל סוג של לחץ כלכלי שעלול לפגוע בו.

רשמנו לפנינו את ההתעניינות בדגם זה, ובקרוב נפיק מבחן. השאירו לנו את פרטיכם ונשלח אליכם את המבחן כאשר נפרסם אותו. 

אם תרצו בינתיים לבחון דגם זה בעצמכם – נא מלאו את הטופס הבא:

הזמנת נסיעת מבחן ברכב חשמלי

 

אני, בעל/ת רישיון נהיגה מתאים, מבקש/ת בזאת מצוות TheCar לתאם עבורי נסיעת מבחן ברכב חשמלי.