• Ad
 • לכבוד בוא האביב ועליית הטמפרטורות, קבלו ספיישל טופלס איטלקי עם שלוש אופציות מעניינות ושונות מאוד זו מזו לרומן סוער עם מאהבת ללא חלק עליון
  אוהבים את הכתבה? שתפו אותה עם חברים, בעמוד שלכם ובקהילות שבהן אתם פעילים

  חולים על איטלקיות שמעדיפות לוותר על חלק עליון וחולמים על רומן קלאסי שיסחוף אתכם וימשך שנים? מצוין! בדיוק בשבילכם איתרנו מעבר לים 3 אלפות סוערות שמחפשות בעלים חדשים.

  s-l1600 (1)הראשונה היא אלפא ספיידר מקורית ומטופחת מבציר 1986 שמאז תחילת השנה יכולה לעשות עליה לארץ הקודש תחת ההגדרה של "רכב אספנות". אמנם ספיידרים מהשנתונים הללו שווקו גם בישראל, אך הכמויות היו קטנות ורק מעטות מהן נשתמרו במצב ראוי.

  עוד ב-TheCar:
  הזוי: אלפא רומיאו בדרך חזרה לפורמולה 1
  שוב חוזר הניגון: עיכובים בהשקת הדגמים הבאים של אלפא רומיאו
  המסחרית של אלפא שעולה כמו פרארי

  האיטלקיה הספצפית הזו, המוצעת כעת למכירה ב- eBay, התגוררה בשנים האחרונות בקולורדו שבארצות הברית והיא עוטה עליה מחלצות כספות מקוריות שחודשו לא מכבר ומציגות גוף במצב מצוין ללא ריקבונות או תופעת התחת הנפול שהייתה המחלה ב-ה' הידיעה של הספיידרים באותן שנים.
  מדובר בגרסה ששווקה לשוק האמריקאי הכוללת מנוע 2 ליטרים עם הזרקת דלק רב נקודתית, בשונה מצמד הקרבורטורים הכפולים בגרסה ששווקה בארץ.
  בין היתר ניתן לציין גם דיפרנציאל מוגבל החלקה, מושבי עור, חלונות חשמליים, שעון דיגיטלי ומזגן. יש לציין שגם הקבינה וגם תא המנוע נראים יותר ממצוין למי שנמצאת איתנו כבר מעל ל-3 עשורים. המוכר דורש כ-8000 דולרים ב"קנה עכשיו" שהם כ-73 אלף שקלים בארץ, אך ניתן, כמובן, להציע סכומים נמוכים יותר.

  s-l1600

  s-l1600 (2)הספיידר השניה, המוצעת אף היא למכירה באתר המכירות המקוון הגדול בעולם מצריכה אמנם הרבה יותר תשומת לב, אבל בהחלט יכולה, ללא מחיר מינימום, להיות מציאה של ממש למי שמצויד בהרבה זמן פנוי וחיבה לפרויקטים.

  מדובר בספיידר טורינג מודל 1963. המכונית הייתה מאוחסנת במשך 35 שנה, מאז שהייתה מעורבת בתאונה קלה בדאלאס בשנת 1980.
  אותה תאונה הסתכמה בנזקים קלים לפח החזית ולמכסה המנוע, אך השנים הרבות בהן האיטלקיה המתינה לתיקון המיוחל במחסן בהחלט נתנו את אותותיהן במשטחי הפח המראים הרבה סימני חלודה ובמקומות מסוימים ריקבונות של ממש.

  תא הנוסעים נשתמר במצב טוב יחסית והמכירה כוללת גם חלקים שפורקו מהרכב או נרכשו לצורך תיקון התאונה והשיפוץ שמעולם לא יצאו אל הפועל.

  s-l1600 (5)

  Engineאם אתם מחפשים רומן סוער ועוצמתי במיוחד אין ספק שהמועמדת השלישית שלנו צריכה להיות הבחירה שלכם.
  מעבר למחלצות האדומות הלוהטות, מיד כשמביטים על הספיידר 1984 ניתן להבחין שלא מדובר בעוד טופלס שגרתית מחוטבת אלא בשרירנית הכוללת בודי קיט מלא מהסוג שהיה פופולרי באייטיז, חישוקים גדולים, מכסה מנוע עם זימי אוורור, קשת התהפכות תקנית, אגזוז גדול, מושב מרוצים ושאר רמזים באשר לאופיה העוקצני המיוחד של הוותיקה שלפניכם, שעל קנקנו ניתן לתהות כאשר מרימים את מכסה המנוע ומבינים שמנוע ה-4 צילינדרים בנפח 2 ליטרים פינה את מקומו לוי 6 יפהפה מבית אלפא ששודרג וכולל נשימה עצמונית בעזרת צמד מגדשי טורבו המפיקים מעל ל-300 כ"ס – בהחלט הרבה לרכב הנעה אחורית השוקל כטון.
  הבעלים של הרכב מציין שאת עבודות השיפוץ והשיפורים הוא השלים כבר לפני קרוב לשני עשורים ועדיין הכל עובד ונראה מצוין.
  הספיידרית העוצמתית הזו מוצעת למכירה בפורום חובבי אלפא מקנדה בתמורה ל-18 אלפא דולרים אשר יהפכו בארץ, בצירוף דמי ההובלה, מס הקניה, המכס, המע"מ ושאר ירקות לכ-150 אלף שקלים.

  Detroit

   

   

   

 • Ad
 • Ad
 • Ad
 • Ad
 • Ad
 • Ad

  אז מי תהיה הספיידר שלכם?

  רשמנו לפנינו את ההתעניינות בדגם זה, ובקרוב נפיק מבחן. השאירו לנו את פרטיכם ונשלח אליכם את המבחן כאשר נפרסם אותו. 

  אם תרצו בינתיים לבחון דגם זה בעצמכם – נא מלאו את הטופס הבא:

  הזמנת נסיעת מבחן ברכב חשמלי

   

  אני, בעל/ת רישיון נהיגה מתאים, מבקש/ת בזאת מצוות TheCar לתאם עבורי נסיעת מבחן ברכב חשמלי.