באחריות THE CAR

שקט נפשי: בחירה מבין המכוניות המשומשות הטובות ביותר בשוק
אחריות כפולה: אנחנו נוודא שהמוכרים עומדים במילה שלהם
שביעות רצון מלאה: מוכרים לא אמינים פשוט לא נמצאים כאן
פתרון בעיות: מנגנון מוסכם מראש לבוררות ולגישור

בקיצור:

"משומשת באחריות" מהווה זירה לחיפוש ומציאת המכונית המשומשת המתאימה לך ביותר, מתוך מבחר בדוק היטב של מכוניות איכותיות בלבד.  כל המכוניות נבדקו בקפידה על-ידי נבחרת העל של חברות הסחר ברכב משומש המובילות והאמינות בישראל, והן מוצעות עם האחריות והמוניטין של אותן חברות.

אנחנו כאן כדי לוודא שהבטחות יקוימו, בין השאר על-ידי כך שלא נאפשר לחברות בעיתיות להופיע בזירה שלנו. בכל מקרה של בעיה נפעל כדי להגיע לפתרון הוגן ומהיר, בין השאר באמצעות מסלולי הידברות שנועדו לחסוך התרוצצויות ומשאבים מיותרים.

בפירוט: 

The Car הוא אתר תוכן נטול פניות ואובייקטיבי, אשר תכניו נכתבים ונערכים על-ידי עיתונאים מקצועיים.

אנחנו מקדמים צרכנות נבונה, יעילה והוגנת ורואים לנגד עינינו אך ורק את טובת הלקוח והאזרח בישראל.  לצורך זה אנחנו מיצרים עבור הציבור מידע אמין ונטול פניות, אשר אינו מושפע משיקולים מסחריים ולא לוקה בניגוד עניינים מכל סוג.

אנחנו מבקשים לשמש כגוף נטול פניות אשר יקבע סטנדרטים של הוגנות ושקיפות בתחום הסחר במכוניות משומשות, ולכן הקמנו את "משומשת באחריות".

לא הגעת אל "לוח מודעות של מכוניות משומשות", אלא אל כלי שמאפשר לך להגיע אל מכוניות שמוצעות עם אחריות ברורה של המוכר, ובנוסף לה גם עם הבקרה שלנו, כמערכת עיתונאית-מקצועית, להבטחת קיום תנאי האחריות הזאת.

רוב סוחרי הרכב מבטיחים הבטחות במעמד הרכישה של מכונית, אבל רק החברות האיכותיות והאמינות עומדות לצד הלקוחות שלהן גם בעת מבחן, אם וכאשר נוצר צורך לממש את האחריות ואת ההבטחות.

אנחנו כאן, בין השאר, כדי לוודא שלקוחות יקבלו את כל מה שהובטח להם, כפי שהובטח להם.

כאן גם באה לידי ביטוי האחריות שלנו: מתוקף עבודתנו העיתונאית אנחנו מכירים אישית את כל החברות שמציגות את המכוניות שלהן ב"משומשת באחריות", אנחנו מכירים באופן אישי את ההנהלה הבכירה, ומתקיימים בינינו יחסי אמון מלאים.

השאיפה שלנו, שלכם, וגם של המוכרים, זהה: להעלות את רמת השירות והאמון בתחום הסחר ברכב משומש, ולבסס "ליגת על" של נותני שירות שאפשר לסמוך על המילה שלהם "בעיניים עצומות".

כאשר כל הבטחה תכובד, וכל תקלה תיפתר לשביעות רצון הצדדים, אפשר יהיה לרכוש מכונית משומשת בקלות רבה, ומבלי לחשוש. המטרה שלנו היא לבסס את "ליגת העל" הזאת, ולהבטיח שהסטנדרטים של צרכנות הוגנת נשמרים ואף משתפרים.

"משומשת באחריות" מהווה זירה שבה אפשר למצוא מכוניות משומשות מבין הטובות ביותר שמוצעות בשוק הרכב הישראלי, ולרכוש אותן עם שקט נפשי – בחלק מן המקרים גם עם הטבות בלעדיות בשווי אלפי שקלים.

חברות הטרייד-אין שמציגות את המכוניות שלהן כאן מחויבות לכל הפחות לעמוד בהבטחות שהן עצמן מפרסמות, ומי שלא עומד בהבטחתו לא יורשה להשתתף במסגרת זאת.
ניסיון מקצועי ארוך שנים מאפשר לנו לשמש כבוררים אובייקטיביים בין מוכרים לקונים בכל מקרה שבו תתגלה מחלוקת אשר נוגעת למימוש האחריות, ובכל מקרה של מחלוקת נציע לצדדים מספר ערוצי הידברות ובוררות.

שאלות נפוצות:

תכל'ס, מה זה אומר מבחינתי?

היתרון המשמעותי ביותר מבחינת לקוח שמחפש מכונית משומשת ברמה גבוהה הוא שקט נפשי בנוגע לעסקה שהוא מבצע, ולמכונית שהוא רוכש.

לכל אחת מן החברות אשר עוסקות בסחר ברכב משומש יש מדיניות אחריות משלה, ואנחנו נפעל כדי להציג אותה בשקיפות מלאה. יחד עם זאת, המשותף לכל המכוניות שמוצעות למכירה על-ידי חברות אלה הוא בדיקה מעמיקה של זהות הבעלים הקודם של המכונית, ובדיקת מצבה הפיזי באמצעים יותר מקצועיים מאלה שעומדים בדרך-כלל לרשות אדם מן הישוב.

רכישת מכונית מחברת סחר ברכב מקנה מידה גבוהה יותר של ביטחון בכך שהמכונית לא משועבדת לצדדים שלישיים, ולא מכילה פגמים נסתרים אשר היו ידועים למוכר ולא נמסרו לקונה.

חברות סחר ברכב כפופות לכללים חוקיים נוקשים מאלה שחלים על אדם פרטי שמוכר את מכוניתו, ואלה מטיבים עם הקונה במקרה שבו מתגלה כשל בדיווח או במסירת מלוא המידע לקונה. המשמעות היא שחברות אלה חייבות להקפיד יותר על בחירת המכוניות שהן קונות, ולהקפיד שבעתיים בגילוי הנאות שלהן בעת מסירת פרטים ללקוח.

הלקוח נהנה מרמה גבוהה יותר של שקט נפשי, ומן הידיעה שבמקרה של כשל בגילוי פרטים מהותיים לגבי הבעלים הקודמים של המכונית ו/או מצבה הפיזי יהיה לו הרבה יותר פשוט לבטל עסקה ו/או לקבל פיצוי.

ובמה מתבטאת התרומה שלכם?

אנחנו לא מהווים צד לעסקה בין המוכר לקונה, ומהות הקיום שלנו מבוססת על שקיפות, אמינות ומהימנות שאין לנו כוונה לסכן לעולם.

חברות הסחר שאיתן אנחנו עובדים הן חברות מסחריות שפועלות למטרת רווח, אבל הראיה שלהם ארוכת טווח. בחברות אלה מבינים שהאינטרס העליון שלהן הוא להעלות את הסטנדרטים בענף ולבסס מוניטין טוב, תוך שהן מבדלות את עצמן לטובה יחסית לחברות וליחידים שלא בוחלים באמצעים על חשבון הלקוח.

כל לקוח אשר ימצא כאן את מכוניתו הבאה, ויגיע דרכנו אל המוכר שלה, נהנה ראשית לכל מן הסינון הראשוני שביצענו עבורו מעצם העובדה שאנחנו מאפשרים רק לחברות שאנחנו סומכים עליהן להציע את המלאי שלהן כאן, ודורשים מהן להציג אך ורק מכוניות שעומדות בסטנדרטים שהן עצמן מצהירות עליהם.

בנוסף לכל תנאי האחריות הרגילים של חברת המסחר, לקוח שמוצא דרכנו את מכוניתו נהנה מן "הגב" שלנו במובן זה שאנחנו נשמש כבוררים מוסכמים מראש במקרה של מחלוקת בינו לבין חברת הסחר, ובמטרה שאלה יכבדו את תנאי האחריות שלהן.

המעורבות שלנו, במידה שתידרש, עשויה לחסוך לשני הצדדים את הצורך להשתמש בערכאות משפטיות אשר גוזלות זמן ומשאבים.

לאורך זמן נעבוד רק עם חברות וארגונים שמעניקים שירות הוגן ואמין, ומטפלים בלקוחות שלהם לפי הסטנדרטים שלנו, לכן המידע שתמצאו כאן יוביל אתכם אל החברות ההוגנות ביותר, ואל המכוניות האיכותיות ביותר שתוצענה על-ידן.

וכמה זה עולה לי?

שירות החיפוש, ההתאמה של מכונית לצרכים של כל משתמש, והבקרה על כך שהמוכרים עומדים בהבטחות שלהם לא כרוך בכל סוג של תשלום מצד הרוכש – ישיר או עקיף.

מכוניות שנמכרות דרך חברות הסחר הגדולות נסחרות במחירים מעט יותר גבוהים מאשר מכוניות שנמכרות "בשוק החופשי", או ממכוניות שנמכרות על-ידי מי שלא עומד בסטנדרטים של שירות ואמינות או בדרישות החוק. זה לגיטימי, מכיוון שחברות הסחר הן חברות מסחריות שפועלות למטרת רווח, ומאחר שהן מציעות מכוניות ברמה גבוהה יותר ושירות ברמה גבוהה יותר מכפי שמציעות חברות שלא יכולות לעמוד בסטנדרטים שקבענו.

בשוק פועלות גם חברות הגונות נוספות שעוסקות בסחר ברכב ולא נכללות ב"משומשת באחריות", והן מוזמנות להצטרף אלינו בתנאי שיעמדו בסטנדרטים שלנו.
עם זאת, כידוע, "אין ארוחות חינם": בשוק פועלים גם גורמים פחות כשרים ואף גורמים לא כשרים בכלל, וחסכון כספי שמושג בעת רכישת רכב ממקור מפוקפק מתגלה במקרים רבים כטעות מרה.

את מסלולי הבוררות והגישור האנושיים שלנו, שבהם מעורבים בעלי מקצוע, נציע בתשלום, ובאופן משתלם ויעיל יותר מאשר לפנות אל ערכאות משפטיות.

אז מה יוצא לכם מזה?

מטרת-העל שלנו היא לקדם צרכנות נבונה, יעילה והוגנת, ולסייע לצרכנים להימנע מטעויות יקרות.  אנחנו מניחים שככל שהשירותים שלנו יהיו יעילים וטובים יותר כך תרבו להשתמש בהם ולהמליץ גם לאחרים להשתמש בהם.

ככל שנצבור קרדיט חיובי רב בעיני המשתמשים שלנו, ומידת השימוש תגבר, כך יגדל גם פוטנציאל ההשתכרות שלנו.

שינוי גודל פונט
ניגודיות