איך זה עובד

משומשת באחריות מכיל את מאגר המכוניות המשומשות שמוצעות למכירה על-ידי חברות הסחר ברכב אשר נבחרו על-ידינו, ולדעתנו הן החברות האמינות והטובות ביותר בישראל בתחומן.
אנחנו מציעים שלושה מסלולי חיפוש אשר מאפשרים לכל אחד ואחת למצוא את המכונית המתאימה ביותר, ובנוסף לכך גם להירשם לרשימת המתנה למכוניות שכרגע עדיין לא מוצעות למכירה.

אם אין לך העדפה כלשהי לגבי המכונית המבוקשת אפשר לבחור להתחיל את החיפוש לפי התקציב שעומד לרשותך, ובשלבים הבאים למקד את החיפוש בהתאם להעדפות, תוך כדי צמצום רשימת המכוניות עד לזו המתאימה ביותר. אין צורך להפעיל את כל המסננים, אולם ככל שהחיפוש יהיה ממוקד יותר כך יתקבלו בסופו פחות מכוניות, אשר יתאימו טוב יותר לדרישות המיוחדות שלך.

אפשר לבחור במסלול חיפוש לפי דגם, ולצמצם את מגוון האפשרויות באמצעות המסננים הבאים. גם במסלול זה אפשר לקבל מספר רב של תוצאות, אולם ככל שייבחרו מסננים ממוקדים יותר תתקבלנה פחות תוצאות ועם רמת התאמה גבוהה יותר.

מסלול שלישי מאפשר למצוא מכונית בהתאם להגדרת צרכי הלקוח, אנחנו נלך איתך יד ביד במטרה לבחור את המכונית המתאימה ביותר לשימוש שיוגדר על ידך.

לאחר שנמצאה המכונית המבוקשת אפשר לפנות אל המוכר במספר דרכים, או לבקש מן המוכר להתקשר בחזרה. תמיד מומלץ לבצע את הפניה הזאת לפני שנוסעים לראות את המכונית, וזאת כדי להבטיח שהיא לא תימכר בינתיים, ותמתין לכם במקום.
אם לא תרצו ליצור קשר עם המוכר באותו רגע, או שהחיפוש מבוצע בזמנים שאינם שעות הפעילות הרגילות של החברה המוכרת, אפשר לשמור את החיפוש ולחסוך את הצורך לבצע מחדש את התהליך. אפשר לשמור גם מספר תוצאות חיפוש ולהשוות בין מכוניות שונות.

מדוע אנחנו זקוקים לפרטים שלכם?
אפשר לבצע חיפוש אצלנו גם בלי להשאיר פרטים, ובסופו למצוא את המכונית המתאימה.
בכל זאת, ישנן מספר סיבות לכך שאנחנו זקוקים לפרטים שלכם, והראשונה בהן היא כדי למנוע שימוש לרעה במערכת, ולהגביר את האמינות משני הצדדים.

באותה מידה שאנחנו לא מאפשרים לגורמים שאנחנו לא סומכים עליהם להציג לכם את מלאי המכוניות שלהם, כך גם לא נאפשר למי שמבקשים לנצל לרעה את המערכת שלנו לפגוע במי שאנחנו כן סומכים עליו.

המטרה שלנו היא לעודד את חברות הסחר להציע לכם את ההצעות הטובות ביותר שלהן, וכך לחסוך לשני הצדדים זמן ומשאבים. חברות הסחר יטרחו להתייחס ברצינות אל לקוחות שיגיעו דרכנו רק אם נסנן החוצה את מי שמבקש להעיק עליהן או לפגוע בהן בכל דרך שהיא. אנחנו, ואתם, רוצים לסלק את המתחזים ועושי הצרות כדי להביא את התועלת הרבה ביותר למי שבאמת מבקש לעשות שימוש יעיל והגון במערכת שלנו.
כאשר אתם משאירים לנו את הפרטים שלכם, ואנחנו מעבירים אותם למי שבחרתם שנעביר לו אותם, כולנו בטוחים בכך שמי שמשתמש במערכת שלנו הוא לקוח אמיתי ורציני.

סיבה נוספת, לא פחות חשובה, היא שזהו הבסיס הכלכלי לפעילות של משומשת באחריות. רשת האינטרנט יצרה אצל המשתמשים תרבות של "צריכה בחינם", עם אינספור שירותים שניתנים לכאורה ללא תשלום, אבל במקרים רבים התשלום האמיתי כבד מאד.

כך, למשל, רבים מאיתנו נחשפים לתכנים שנחזים להיות אובייקטיביים, למרות שלמעשה נכתבו עבור מפרסם כלשהו שמשלם תמורתם. תחת התואר "תוכן שיווקי", שהוא שם "מכובס" לפרסומת סמויה, נמכרים לכם "לוקשים" גם באתרי אינטרנט שנחשבים מכובדים מאד.

אצלנו אין "תוכן שיווקי" ופרסום סמוי, ואנחנו שואפים להעמיד לרשותכם את המערכת בחינם כדי שתוכלו ליהנות מיתרונותיה הרבים. המודל הכלכלי שלנו מבוסס על מסירת חלק מן הפרטים שלכם לגופים שאתם בוחרים בהם, ומאפשרים לכם לפנות אליכם עם הצעה.

כיצד אנחנו שומרים על הפרטיות שלכם?
הפרטיות שלכם חשובה לנו, ואנחנו עושים את המירב כדי להגן עליה.

ראשית לכל, אנחנו במשומשת באחריות לא מבקשים מכם, ולכן גם לא שומרים, מידע שקשור בחשבונות בנק או כרטיסי אשראי, אלא אך ורק מידע שמאמת את הזהות שלכם, כמו שם, כתובת דוא"ל ומספר טלפון שבו אפשר להשיג אתכם.
את הפרטים הבסיסיים האלה נעביר אך ורק למי שאתם אישרתם שנעביר לו אותם, ובכל רגע נתון שמורה לכם הזכות למחוק פרטים אלה מן המאגר שלו ושלנו.
מערכת המידע שלנו מאובטחת בהתאם לתקנים המקובלים ולפי דרישות החוק.

אפשר גם למכור דרככם מכונית משומשת?
כן, בהחלט. חברות הסחר, כשמן כן הן, עוסקות בסחר במכוניות, ובהתאם למכונית שמוצעת למכירה סביר שמי מהן, או כמה מהן, יביעו עניין ברכישת המכונית – בין אם ברכישה בלבד ובין אם במסגרת טרייד-אין. בכל מקרה אפשר להעביר את פרטי המכונית שמוצעת למכירה באמצעות טופס מיוחד באתר.

שינוי גודל פונט
ניגודיות